Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Adler & MCA - In culori

As vrea sa simt atingerea ta pe trupul meu
Cat mi-as dori sufletul meu sa fie doar al tau.

Refren:
Doar inima mea
Catre tine a zburat
Si numai pe tine
In culori mereu eu te-am visat.

Cerul-i senin cand iti simt mana in palma mea
Si stele se-aprind cand apari in vis, dragostea mea.

Refren:..

Inima-mi bate doar pentru tine, iubirea mea
Aproape de tine sufletul meu ar vrea sa stea.

Refren:..