Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Bambi - Fetite fitoase

I:
Telefonul suna iara
Inc-o petrecere diseara
Toata ziua toti ne-au invitat
Dar noi raspunsul la nimeni n-am dat.
II:
Acolo nu mergem ca nu au DJ
La Johnny in subsol sunt mult prea multi chei
La bal mascat e sobru si plat
Ne-am hotarat, dansam singure in pat.

Refren(x2):
Suntem fitzoase, fetitze frumoase
Avem coditze si mini-fustitze
Noi suntem toate, dam barfele-n spate
Suntem frumoase si nabadioase.

I:..
II:..