Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Bambi - Mai sunt numai trei zile

Refren:
Mai sunt numai 3 zile si imi vine sa alerg de dor
Mi se pare ca timpul pentru mine nu trece asa de usor
Mai sunt numai 3 zile si ne vom iubi din nou
Numai 3 zile pana cand ne intalnim sa fim iar amandoi.

I:
Tu esti aici, in suflet eu te vad
Orice ai sa faci nu te pot alunga.
II:
Inima mea n-a mai iubit pe altcineva
Oare acum se va schimba ceva ?

Refren:..

III:
Mi-am spus inimii sa bata mai incet
Nu mai suport sa ascult ce spune ea.
IV:
I-am spus inimii ca nu mai pot asa astept
Ma trec fiori in lipsa ta.

Refren:..