Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Bambi - Mama

I:
Simt pe tampla,
Mana ta cand ma trezesc
Ma alinta si ma face sa zambesc
Primul zambet de la inceput de zi
Langa tine clipele sunt mai firesti
Cand m-alinti si-mi spui povesti
Doar la mine te gandesti
Tu esti viata,tu esti orice anotimp
Dimineata, ziua, noaptea
Tu esti tot ce-nseamna timp
Esti lumina, esti lumina dintr-o stea
Langa mine esti aici si esti a mea, a mea
Primul zambet, din caldura soarelui ce rasare,
La fereastra gandului ma rasfata
Si ma face sa-ti soptesc doua vorbe
Ce e oare mai firesc
Cand iti spun ca te iubesc
Vreau sa-ti spun doar te iubesc.