Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Blondy - Sa ma distrez o vara

I:
Hei, hei, hei
Sunt fata pe care-o vrei
Daca poti sa ma dansezi
O sa intri la idei.
II:
A, a, a
Asta este noaptea mea
Sa-mi dai totul sau nimic
Intelegi ce vreau sa zic.

Prerefren:
Chiar daca nu ma crezi
Ce poti acum sa pierzi
Da-mi mana ta sa simti ce tare-mi bate inima.

Refren(x2):
Oooooouo, sa ma distrez o vara
Oooooouo, in fiecare seara.

III:
Da, da, da
Vara asta sunt a ta
Te vad prietenii toti
Dar eu vreau sa vad ce poti.
IV:
Nu, nu, nu
Nu ma face sa repet
Noaptea asta e prea scurta
Si nu pot sa te astept.

Prerefren:..