Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Hunter - La multi ani, iubito

Refren:
Tot ceea ce fac fac pentru tine
Tot ceea ce simt simt pentru tine
Tot ceea ce cant cant pentru tine
Stii ca te iubesc, esti totul pentru mine.

I:
Am tot ce vreau dar fara tine nu am nimic
Si viata mea e altfel de cand te-am intalnit
E o seara speciala, nu o vei uita
In seara asta vei primi toata dragostea mea.
II:
Tot ce vreau acum e sa-ti urez 'La multi ani!'
Sa traiesti fericita inca o suta de ani
Sa iubesti, sa fii iubita, viata sa o traiesti
Sa devina realitate tot ce tu iti doresti.

'La multi ani, iubito!'
Refren:..