Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

K1 - Pentru Romania

Refren:
Toti K 1 orice ar fi
Pentru Romania, pentru Romania !
Fii K 1 orice ar fi
Pentru Romania, pentru Romania !

I:
Bucovina, Dobrogea, Crisana si Banatul
Frate ca romanul nu e nimeni altul
II:
Din Ardeal in Moldova si-n Tara Romaneasca
Romanul e roman, haiducii sa traiasca !
III:
Si nu conteaza c-auzi mii de vorbe
Si nu conteaza tot ce ti se spune
Conteaza numai ce simti ca e bine
Conteaza doar sufletul din tine.

IV:
Din Muntenia, Dobrogea, Oltenia, Maramures
Ne-am intors inc-o data sa facem iara iures.

II:..
III:...