Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Laura Stoica - Mereu ma ridic

I:
Daca-mi vine sa plang plang si imi trece
Daca pierd spun mereu 'Nu-i nimic'
Una calda si-apoi una rece
Astazi cad, maine iar ma ridic.

Prerefren:
Toate trec, nu-i nimic
Viata merge mai departe
Cad si ma ridic si mereu imi zic :

Refren:
Nu-i nimic, ce daca ?
Tot ce-i rau o sa treaca
Striga cu mine odata
Nu-i nimic...
Cad si mereu ma ridic.

II:
Daca astazi simt ca toate ma dor
Maine stiu ca-mi va fi mai usor.

Refren:..
Prerefren:..