Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Mirage - Te-am pierdut

I:
Clipe dragi uitate, risipite in nisip
Plang lacrimi uscate din povestea altui timp
Simt acele aripi ce in zborul lor s-au frant
Risipind din cer iluzii care vin peste pamant.

Refren:
Te-am pierdut, te-ai schimbat de-atata vreme
Esti altcineva
Recunosti sau nu ca numai eu te vai pastra
Nu pierdut in amintire, in iubirea mea.

II:
Astazi port cu mine si dureri si bucurii
Sunt comori fara de care nici eu la fel nu as mai fi
Chipul tau mi-apare seara cerul cand privesc
?? si in palmele tale
Si simt cum ochii mei zambesc.

Refren:..