Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Non Stop - Mama ta

Refren:
Mama ta vrea sa fiu altceva
Ori vii cu mine, ori stai cu ea
Mama ta vrea sa fiu altceva
Vino cu mine departe de ea.

I:
Asculta-ma ce-ti spun
Eu te iubesc mai mult
Daca vii cu mine
Iti dau tot ce am mai bun
Eu vreau in discoteci
Cu mine sa petreci
Asculta bine
Nicicand sa nu mai pleci.

II:
Te ia mereu din viata mea
Stiu nu e vina ta
De cand m-a cunoscut