Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Simplu - Imi place trupul tau

I:
As vrea sa pot sa-ti spun ca nu te vreau
Dar tremur tot cand langa tine stau
Caci m-am indragostit de ochii tai
Ca de atunci din mine sar vapai.

Prerefren:
Focul ma arde, nu pot sta deoparte, te vreau
Si tot ce pot spune e...

Refren(x2):
Oou, imi place trupul tau (trupul tau...)
(Si te doresc atat de rau)
Oou, imi place trupul tau (trupul tau...)
(Te port noaptea in gandul meu)
(De cate ori vreau eu.)

II:
Spune-mi daca ai pe-altcineva
Ca vreau neaparat sa fii a mea
Stiu ca esti inspita tututor
Dar da-mi o sansa, stii ca te ador.

Prerefren:..
Refren(x2):..