Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Taxi - Luna

I:
Am stiut c-o s-apari
De undeva din lumea asta
Un soare mic o sa rasari.
Am stiut sa m-ascund
Atat de bine-n mine, in locuri
In care n-am cum sa patrund.
Ai deschis un loc de mult inchis.

Refren:
Si ascult
Cum se joaca vantul noaptea printre stele
Si nu cred ca vreau mai mult.
Ba astept
Sa apara luna, sa se joace-n parul tau,
Inima sa-mi bata-n piept.

II:
Am stiut sa-nteleg,
Sa vad din nou lumina,
Sa aleg sa ma dezleg.
Ai deschis un loc de mult inchis.

Refren:..