Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

T.N.T. - Asta e

(x4)La, la, la, la la laaa la, la la la

I:
Trebuiau sa fie versuri
Trebuiau sa fie fitze
Sa parem niste fetitze
Cu coditze si rochitze.
Trebuia sa fim vedete
Figurate si cochete
Trebuia s-avem sincroane
Ori bagaje si balcoane.
Dar...

Refren:
Asta e !
Nu ma schimba lumea toata.
Asta e !
Nu ma schimb nici sa ma bata.
Sunt nebuna degradata.
Spune-mi daca ma placi asa.

(x8)La, la, la, la la laaa la, la la la.
Na-na-n-na-n-na, oh-oh-ooo

I:..