Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Tonic - Original

Refren:
Fii original
Cand toti in jurul tau sunt oameni normali
Cand totul e banal.
Fii original
Lumea e asa de mica
Nu fii normal
Asta te ridica.

I:
De cate ori incerci sa faci ceva ce pare anormal
Gandeste, de tii mai mult sa faci ceva original
Nu fi normal , banal, nu fii scos de sub tipar
Fa ceva mortal sa fii si tu original.

Refren:..

Nanana ,ieeee.