Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Trinity - Merci

I:
Asta seara vrei sa pleci de-acasa
Si sa te distrezi noaptea intreaga
Simti dorinta cara nu te lasa
Care ti-a aprins inima intreaga.

Prerefren:
O fata desteapta incepe la timp
Si iubeste prima data
O fata desteapta incepe la timp
Si nu uita niciodata.

Refren:
Asa ca zi 'Merci'(x2)
Dorintele tale se vor implini.
Asa ca zi 'Merci'(x2)
Visele tale se vor implini.

II:
Chiar daca nimeni nu te va-ntelege
Chiar daca nimeni nu va mai stii
Crede-ti inima, urmeaza-ti visele
Spune-i dragostei tale 'Merci'.

Prerefren:..
Refren:..