Iti place muzica, stim. Tuturor ne place. Din acest motiv, Scoala Online a creat aceasta pagina, ca tu sa te bucuri de melodiile preferate. Aici gasesti muzica de calitate, mp3-uri, versuri, profil-ul cantaretilor si formatiilor favorite.

Versuri

Trinity - Nu-mi pasa

Refren:
Ai plecat
S-a terminat cu tine
Te-am uitat
Nu-mi pasa de tine
Nu, nu, nu
Nu esti tu mereu in visul meu
Nu, nu.

I:
Nu, nu-mi pasa, nu
Eu te-am uitat
Ai incercat
Nu spune acum ca e pacat.

II:
Nu, nu-mi spune tu
Ca am gresit
Nu vreau sa-aud
Nu vreau sa stiu ca te-am ranit.

III:
E bine fara tine
Nu mai spera
Tu, ca-i sa te intorci la mine
Pleaca, te rog, doar atat iti mai cer.
IV:
Ce vrei sa-mi iei, nu stiu
Nu vreau, nu poti sa vii inapoi acum
Sa-mi spui ca-ti pare rau.

Nu vreau, nu-mi pasa...