Studii in strainatate, burse, mobilitati. Acum ai foarte multe oportunitati de a studia in afara tarii. Noi suntem alaturi de tine si te tinem la curent cu cele mai bune oferte de studii in strainatate.

+ Click:  Grupuri | Newsletter | Portal | Referate online | Forum discutii | Premii de excelenta | Europa

AICI INCEPE

CALATORIA TA!

<<Back   Despre Zip Travel Noutati FAQ Links Chisinau Contact

CARIERA

* Cariera
Staff
Interviu cu ZIP

ZIP TRAVEL este o agentie de oameni tineri. Echipa noastra este increzatoare si dornica de perfectionare, saritoare si prietenoasa.

In fiecare zi lucram pentru ca agentia noastra sa fie numarul 1 in turism, dar mai ales numarul 1 pentru clientii nostri, care se intorc la noi.

Cautam mereu oameni buni, cu profilul nostru, care sa ne completeze si sa ne imbunatateasca echipa si performantele ei.

Daca tu crezi ca esti potrivit sa lucrezi in mediul ZIP, ai incredere in fortele tale si poti contribui la performanta unei echipa, trimite-ne un CV si o scrisoare de motivare in care sa spui "De ce crezi ca esti bun sa lucrezi la ZIP", iar noi promitem ca vei avea prioritate in cadrul recrutarilor pe care le facem, periodic.

Posturile noastre disponibile:

- Asistent manager - ochii si urechile Directorului General, mana lui dreapta si uneori si stanga, face de toate si stie tot, nu cunoaste NU STIU si NU SE POATE, prietenul tuturor din echipa, factorul motivant aflat la rascrucea departamentelor... ce mai, un om cu adevarat special!

- Consultant programe - avem multe programe: work & travel USA, work & study UK, cursuri de limbi straine, recrutari academice, internshipuri.... deci foarte mult de lucru. Consultantii nostri sunt saritori, profesionisti, prompti, seriosi, uneori glumeti si tot asa. Ei trebuie sa fie atenti, fac 1 milion de lucruri in acelasi timp si lucreaza cu sute de tineri si studenti in acelasi timp. Provocare, nu?

- Agenti ticketing - avem oferte spectaculoare la biletele de avion, autocar, vacante si pachete turistice, dar ticketingul este atuul numarul 1. Ne trebuie oameni buni, profesionisti, adaptabili, buni negociatori si vanzatori. Trebuie sa cunoasca in amanunt programe de rezervari, emitere de bilete, sa gaseasca cele mai bune preturi si sa lucreze in beneficiul clientilor. Te asteptam in echipa noastra de ticketing!

Trimiteti CV-ul vostru la office@ziptravel.ro .

Aveti intrebari?

(+40) 21 210.64.20